SMSVYSLEDKY S.R.O.

Mámvsazeno.cz

PŘINÁŠÍME VÝHODY A FINANČNÍ BONUSY SPORTOVNÍM
FANOUŠKŮM A ROZVÍJÍME PLATEBNÍ SYSTÉM.

Platforma, která dopřává fanouškům sportu větší pohodlí, a zejména úsporu času. Jedná se o výsledkovou aplikaci spojenou s elektronickou peněženkou, která pomůže efektivněji získávat nové klienty sázkovým kancelářím pomocí vlastních registračních bonusů.
Platforma bude také rozšířená o sázkové/finanční poradenství, kdy klient získá k poradenství další finanční bonusy. Pro klienta aplikace představuje uživatelsky dokonalý nástroj, na své si přijdou sázející fanoušci různých sportovních odvětví.
Aplikace je portál finančních a informačních služeb pro všechny sportovní fanoušky i sázkaře, který dokáže klíčovým způsobem unifikovat potřeby klienta, kteří musí dnes a denně neustále přepínat mezi několika aplikacemi, aby dosáhli jimi požadovaného výsledku.
Hlavním produktem bude integrace platebního systému k výsledkové části aplikace. Díky unikátnímu řešení nabízí aplikace mnoho možností, jak klienta oslovit.

PROČ MÁM VSAZENO?

ČNB

Jsme držitelem licence České národní banky na vydávání elektronický peněz

GOOGLE PLAY

Připravujeme publikace několika aplikací pod naší vývojářskou licencí pro operační systémy Android

VISA

Připravujeme provázání elektronických peněženek s virtuální platební kartou VISA

APP STORE

Připravujeme taktéž publikace několika aplikací pro telefony a tablety značky Apple, která budou svým propojením jedinečná